Godziny otwarcia: Pon-Sob 7:00-22:00, Nie 8:00-21:00

Inwestor

Tomaszewicz

Przedsiębiorstwo Tomaszewicz swoimi korzeniami sięga 1985r. kiedy to zaczęło realizować pierwsze zlecenie budowlano-instalacyjne.

W 2010 roku firma obchodziła 25 rocznicę działalności na rynku budowlanym. Początkowo były to inwestycje związane z instalacjami budowlanymi zaś od 1994 roku rozpoczęto budowę mieszkań "pod klucz" np. na ul. Markiewicza w Świnoujściu, czy osiedle mieszkaniowego przy ul. Kleberga- Berlinga dla TBS.

Sprawdzony partner branży deweloperskiej

Od 2000 roku firma przekształciła się w deweloperską. Od tego czasu zbudowano budynek mieszkalny przy ul.Monte Cassino, dwa budynki apartamentowe przy ul. Chrobrego,  Aparatmentowiec Nautilus  przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 w Świnoujściu oraz  Osiedle Glinki oraz North Garden w cichej i malowniczej okolicy z widokiem na rozlewisko Odry.  W 2014r firma była zarówno wykonawcą jak i inwestorem Galerii Północ - dwukondygnacyjny obiekt handlowo-usługowy.

Obecnie trwają prace przy budowie osiedla North Garden na ul. Polickiej oraz Apartamentowca na ul. Powstańców Wielkopolskich 10.

Co oferujemy?

Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje dbałość o jakość usług budowlanych oraz stałe podwyższanie standardu.

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów

Elastyczne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa, nowoczesne projekty i technologia oraz terminowe wykończenie mieszkań są strategicznymi elementami rozwoju firmy.

Inwestor

Na naszych stronach firmowych znajdziesz wszelkie informacje związane z bieżącym działaniem firmy, m.in. zapoznasz się z naszą ofertą deweloperską. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź na stronę

Osiedle Glinki

Świetna lokalizacja, atrakcyjna architektura, niska zabudowa i wysoki standard wykończenia - to nie wszystkie atuty nowopowstałego Osiedla Glinki. Są jeszcze wolne mieszkania - sprawdź!

Dowiedz się więcej